Маючи в кишені 12000 гривень, один хірургічний набір інструментів і величезне бажання працювати, він оформив ФОП, отримав ліцензію, орендував 14 кв.м офісного приміщення та почав працювати.
Перші місяці були надзвичайно важкими. Ніхто не знав про нього, а на рекламу не було грошей, він ходив самостійно по місту, роздавав свої візитки, запрошував людей з вулиці, які гуляли з собачками, зайти на безкоштовний огляд. На четвертий місяць його роботи люди принесли кота на кастрацію. Власники залишились дуже задоволені роботою та ціною. Протягом двох тижнів ці клієнти привели до нього більше десятка своїх друзів: в тих були різні проблеми з тваринами, і він зміг їх всіх якісно та недорого вилікувати. І ось потім почало працювати «сарафанне радіо», почали стабільно кожен день приходити по п’ятеро-шестеро людей.
За рік від одного з клієнтів Іван дізнався про програми з підтримки мікропідприємництва серед вимушених переселенців, які реалізовуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Міжнародної організації з міграції. Приїхавши на зустріч, отримав інформацію про послуги для переселенців, надалі взяв участь у тренінгах, склав бізнес-план та успішно його захистив. Грант допоміг придбати Івану Левінському електронні прилади, які допомагають здійснювати загальну діагностику стану пацієнтів та дозволяють робити біохімічні аналізи, що робить діагностику більш глибокою й точною.

Добра слава про лікаря пішла по місту. Завдяки своїй професійності, Іван Левінський став керівником Муніципального притулку для тварин. Енергійний та повний ідей лікар не зупиняється ніколи. В смт Теплик Вінницької області він хотів відкрити ще одну ветеринарну клініку, так як в районі була в ній велика потреба. Дізнавшись про новий проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», Іван взяв у ньому участь і знову його бізнес-ідеї було підтримано і лікар отримав обладнання для нової клініки та зміг створити нові робочі місця для ВПО. Отримане обладнання допомагає якісно лікувати тварин за найсучаснішими методиками.
А ще сьогодні волонтери “Джерела надії” навідуються та допомагають у притулку.

“Дуже приємно бачити, що тварини знаходяться у гідних умовах проживання, про них піклуються. В таких містах приємно волонтерити та допомагати”, – ділиться враженнями учасниця проекту “Школа волонтерства” Анастасія.



