Оберіть напрямок роботи
  • Всі напрямки
  • Протидія торгівлі людьми
  • Протидія домашньому насильству
  • Допомога вразливим категоріям населення
  • Розвиток економічної спроможності
  • Прогресивний молодіжний розвиток
  • Розбудова громадянського суспільства
Катерина Арданьян
Координаторка програми протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Організація «Джерело надії» – приклад професіоналізму та відданості своїй справі. Організація є виконавчим партнером у Вінницькій області Програми протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) та надійним партнером у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми, попередженні сучасного рабства, просвітницької роботи серед вразливих груп, розбудови спроможності Уряду України, виконанні програм економічної та соціальної реінтеграції. Організація має високі стандарти якості у виконанні проектів та наданні допомоги тим, хто найбільше її потребує. «Джерело надії» – це приклад, як командна робота та натхненне лідерство змінюють життя багатьох, насправді, даючи надію тим, хто вже ї ї втратив, та відкриваючи нові можливості зробити мрію реальністю.

Олена Урсу
координаторка проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» 

ВОПО «Джерело надії» приєдналася до мережі хабів громадянського суспільства у 2017 році завдяки перемозі у відповідному конкурсі Програми розвитку ООН. На мою думку, організація була відібрана конкурсним комітетом завдяки продемонстрованій мотивації щодо власного організаційного розвитку, досвіду роботи у сфері демократизації та прав людини та готовності сприяти розвитку інших організацій громадянського суспільства Вінницької області. Гадаю, що завдяки успішному старту, наступного року організація матиме значні результати в налагодженні процедур демократичного врядування, прозорості та відкритості, роботі з членами та волонтерами, комунікації та адвокаційній діяльності.

Валерій Коровій
Голова Вінницької обласної державної адміністрації

Інформаційний простір останнім часом переповнений подіями. Але такий захід на Вінниччині буде вперше, коли облдержадміністрація підтримала ініціативу і формат запропонований громадськістю. Адміністрація очікує від Форуму громадських ініціатив нових проектів, ідей і, звісно, об’єднання зусиль між усіма сегментами суспільства задля розвитку і вирішення завдань, що перед нами стоять. Зі свого боку ми готові надати підтримку проектам громадських організацій, яким вона необхідна. Готові налагоджувати багатосторонній діалог з грантодавцями та соціально-відповідальним бізнесом для підтримки суспільно-важливих ініціатив.

Маша Єфросініна
Почесний посол Фонду народонаселення ООН

Я по-перше радію, що такі заклади зявляються, бо  я ще знаю ті часи, коли дівчатам дійсно не було куди йти і такі міста зараз є, по Україні їх багато.

Допоки телефонують, пишуть, дзвонять вночі , питають “Куди мені бігти?” до тих пір я буду радіти появі кожного з таких притулків, тепер я спокійна за вінничанок, дівчат, які стикаються з проблемою, що їм треба змінювати своє життя, але перший крок -це важлива відповідальність за життя кожної з жінок, що до вас звертаються.

Коли ви з’являєтесь, ви даєте їй час, місце зібратися , видихнути, подумати, усвідомити ситуацію, бо  до того вона була не здатна і позбавлена, жінка завжди повинна була реагувати “тут і зараз” і буквально в 100% поверталась додому,  бо їй не було куди йти.

Дійсно, поява таких притулків – це і є той сенс, який ми закладаємо у фразу “змінювати жінок, змінювати їх життя” це правда і без поезії.

А те, що там красиво, комфортно, чистенько і всі жінки посміхались – це окреме щастя. Те, що всі посміхаються, дітки живі і здорові і це звичайно для мене, як для матері щастя і я рада , що  до цього причетна.

Ярослав Юрчишин
Голова правління Transparency International Ukraine

“Приємно був враженний рівню відкритості Джерело надії. І мова йде не лише про традиційну для нашого розуміння фінансову відкритість та підзвітність. Мова йде про відкритість до нового досвіду та рекомендацій з боку. Навик чути і розуміти – сильна сторона цієї команди.”

Іван Омелян
Керівник Регіонального напрямку Реанімаційного Пакету Реформ

“Якщо ви спитаєте мене, хто є фундаментом для розвитку країни, то я вам відповім просто – сильні люди, які вміють працювати разом, бути толерантними і мати дуже чіткі цінності. Так от “Джерело Надії” це саме органазація таких людей. Я дуже радий, що нам довелось разом працювати і сподіваюсь наша спільна робота продовжиться!”

Джеффрі Пайєтт
Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні

Найсильнішою стороною України є її мужнє і життєздатне громадянське суспільство. Я пишаюся тим, що посольство США, USAID та EUCOM можуть співпрацювати в підтримку цього великого прикладу духу України в підтримці спільноти. Один з найпотужніших видів зброї, яким володіє зараз Україна у боротьбі за незалежність і суверенітет, це сила її громадян і особливо – її громадянського суспільства.