Під такою назвою 16 листопада 2013 року відбувся  черговий  тренінг для жіночої групи в рамках Програми особистісного  розвитку «Шляхом гармонії до успіху», що проходить за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Часто ми дозволяємо іншим людям керувати своїм життям, а потім дивуємося, що постійно врізаємося в «цегляну стіну». Ми боїмося зустрітися з самим собою, ми вперто відстоюємо чужі, нав’язані нам цінності замістьтого, щоб змінити їх на свої, справжні.

Виконуючи цікаві вправи та використовуючи корисні методики, учасниці групи виявляли ті моделі життя власних батьків, що вплинули на формування життєвого сценарію кожної з них. І, ще раз зваживши всі плюси та мінуси власних сценаріїв, усвідомили, від чого потрібно звільнитись, а що залишити, щоб зробити своє життя у всіх сферах ефективнішим та щасливішим.

Успішній і плідній роботі допомагала групова згуртованість, щирість учасниць, підтримка, співчуття і готовність групи до глибокого аналізу.

Тренінг був  дуже емоційно – насичений. Під час обміну враженнями учасниці відзначили: «Ці знання практичні, їх можна застосовувати в повсякденному житті і отримувати від цього  реальні позитивні результати у взаємовідносинах  з оточуючим світом». Отже, ми разом з групою зробили ще один сміливий і важливий крок на шляху гармонізації особистості.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

Поділитися