06 – 07 грудня 2012 року члени Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» прийняли участь у тренінгу «Адвокасі та моніторинг проектів», який провів тренер Руслан Краплич.  Тренінг відбувся  за фінансової підтримки ініціативного Центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Одне з найбільших задоволень – навчатись у майстрів!  Руслан Краплич – досвідчений тренер, має практичний досвід у сфері адвокасі та моніторингу.

Мета тренінгу: отримати знання та розуміння щодо адвокасі та моніторингу.

В теоретичній частині  було розглянуто і покрокам розкрито багато нових термінів, понять, методик.

В перший день учасники тренінгу дізнались яка різниця між «адвокасі» і «лобі», а під час виконання однієї з  практичних вправ складали стратегічний план проведення адвокасі – кампанії. Крім цього отримали поради від тренера, як перетворити адвокасі – компанії в системний ефективний напрямок діяльності організації.

Темою другого дня був моніторинг. Працівники ВОПО «Джерело надії» дізнались про систему і методи моніторингу, їх оцінку.

Знання та великий досвід тренера, чудово структурований матеріал, чітке визначення понять, багато маленьких, але дуже важливих деталей, – ці інструменти були спрямовані не лише на банальне розуміння теми, а на її усвідомлення учасниками, переживання, формування власного ставлення до теми і бачення себе у подальшій діяльності організації в сфері адвокасі та моніторингу. Отримані знання допоможуть працівникам ВОПО “Джерело надії” якісно реалізувати проект «Спільними зусиллями влади та громади – проти торгівлі людьми».

«Я вважаю, що тренінг пройшов вдало, адже після тренінгу «Джерело надії»  якісно відрізняється від «Джерела надії», що була до цього потужного навчання. За ці дні відбувся ріст, можна сказати, ми піднялись на сходинку вище, зробили досить важливий для нас крок. Адже тема тренінгу досить актуальна для нашої роботи і відкриває нові перспективи у нашій діяльності» – зазначила психолог Лілія Островська.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

Поділитися