ВОПО «Джерело надії» продовує прийом тендерних пропозицій від постачальників логістичних послуг з обслуговування заходів проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні” до 10-го липня! 

Тендерна пропозиція повинна містити:

– цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма реквізитами та контактними даними;

– копії установчих документів (свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.

Очікуваний термін надання послуг: липень 2020 – грудень 2023 з можливістю продовження договору на 2024 рік.

Логістичні послуги з обслуговування заходів можуть передбачати (але не виключно):

  • Забезпечення конференц-сервісу по всій території України: підготовка та супровід заходів – прес-конференцій, форумів, презентацій, експертних обговорень, круглих столів, тренінгів тощо.
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, принтерів, ноутбуків), оренди систем посилення звуку (радіо, мікрофони, колонки) тощо.
  • Бронювання та оформлення залізничних та автобусних квитків для учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Бронювання готелів по всій території України.
  • Організацію харчування учасників заходів (кава-паузи, сніданки, обіди, вечері тощо).
  • Закріплення за ВОПО «Джерело надії» постійного менеджера з супроводу замовлень.

 

Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.

Більш детальну інформацію про проект та технічне завдання можна отримати, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-067- 420-49- 16; +38-0432- 26-31- 82.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Поділитися