12 січня 2013 року  в рамках Програми особистісного росту «Шляхом гармонії до успіху», що проходить за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», відбувся  черговий  тренінг « Всі ми родом з дитинства» (1 сесія) . 

                                                                                                                                                                                    Мета  Програми – формування гармонійної людини.

Задачами даного тренінгу були:

–  подальше пізнання учасниками  свого «Я-образу», « примирення» з ним для ліквідації внутрішніх конфліктів, розвиток любові та  поваги до себе, прийняття себе, як унікальної особистості

–  дослідження  взаємовідносин учасників із соціумом та корекція небажаних шаблонів поведінки, усвідомлення причин невдач та власної неуспішності.

Для досягнення поставлених задач  були підібрані ефективні, творчі вправи з арт-терапії, ТОП, техніки візуалізації.

Слід відзначити, що  група  прийшла на тренінг з позитивним настроєм і з великим бажанням  змінити якість свого життя на краще. Про це вони  проговорили  в своїх очікуваннях щодо тренінгу.

Завдяки вправі «4 квадрати» учасниці  мали змогу побачити і зрозуміти , що насправді негативних чи позитивних рис та якостей не існує,  що власний образ – цікавий та багатогранний, і все, зазвичай, залежить від сприйняття себе особисто.

Під час виконання вправи «Я і соціум» була  можливість  у кожного дослідити своє відношення до себе і до світу, власні реакції на все те різномаїття подій, ситуацій,  що  дарує нам світ.

Вправа –  малюнок  : «Я-реальна, Я –ідеальна, Я –очима інших», орієнтована на глибоке пізнання Я-Образу, на діагностику особистісних проблем,  дозволила отримати багатий аналітичний матеріал по кожній особистості.

Всі учасниці наприкінці заняття відзначили, що тренінг пройшов швидко, цікаво і спонукав замислитись над важливими для свого життя речами.

 

Прес центр

ВОПО “Джерело надії”

Поділитися