У Центрі суспільної освіти і соціального партнерства відбувся тренінг «Забезпечення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні».
Модераторами тренінгу виступили член правління ВОПО Джерело надії / Spring of Hope Максим Студілко та тренер Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» Ольга Мартыновская (м. Київ).

Обговорювали питання способів та інструментів участі громадян у процесі прийнятя рішень та переваги співпраці місцевого самоврядування, адміністрацій та громадянського суспільства.

Тренінг «Забезпечення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні» організовано Джерело надії / Spring of Hope,Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» , Громадська організація МАRТ, словацькою організацією Partners for Democratic Change Slovakia, Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv в рамках проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» за фінансової підтримки Slovak Aid та Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія)

45509190_2160714407326605_1723734147282763776_n

Поділитися