22-23 липня 2011 року в рамках проекту МБФ «Карітас України» «Розвиток в Україні мережі консультативних центрів з попередження торгівлі людьми та наданню допомоги постраждалим» відбувсятренінг “Простір мого життя:3 сесія «Ми родом із дитинства»

Втренінгу прийняли участь 26 учасників.

Мета тренінгу: Розкриття можливостей та потенціалу особистості через усвідомлення сформованих з дитинства моделей поведінки і відносин з людьми, стереотипів, критеріїв оцінювання себе та формування нових, ефективних моделей вирішення ситуацій і виходу із стресів.

В очікуваннях від тренінгу учасниці висловлювали бажання пізнати себе, розкрити свої можливості, зрозуміти свою поведінку в певних ситуаціях, отримати нові знання, поспілкуватися та знайти нових друзів.

Учасницям тренінгу сподобалися вправи «Екстремал», релаксаційні техніки, аналіз особистого дитинства та отримані знання, як зрозуміти і розібратися зі своїми страхами, проаналізувати різні життєві ситуації.
Під час тренінгу учасницями відбулось усвідомлення, що можна діяти та отримувати ефективні результати з меншими зусиллями, що не заважаючи один одному, а навпаки, допомагаючи, можна отримати більше можливостей для особистої реалізації.

Наприкінці заходу всі учасниці висловилипобажання, щоб частішепроводились подібні тренінги, було ще більше інформації позитиву та розкриття можливостей та більше часу для обговорень;

Всі учасниці відзначили, що запропонують своїм знайомим та близьким прийняти участь у подібних тренінгахта зареєструвались у списках на запропоновані майбутні тренінгові програми:

-«Простір мого життя»

-«Стрес. Вихід із стресових ситуацій»

-«Територія позитиву»

-«Тілесні практики роботи, направленні на розкриття себе та самореалізацію»

Поділитися