Запрошення до участі у тендері з надання послуг по організації заходів 

ВОПО «Джерело надії», що реалізує проєкт  “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, оголошує тендер на надання послуг з організації заходів, а саме: двох дводенних тренінгів 22-23 та 29-30 вересня 2020 року у м. Вінниці.
Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.
Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 17.00 години 14 вересня 2020 року.

Тендерна пропозиція повинна містити:

– цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма реквізитами та контактними даними;

– копії установчих документів (свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Очікуваний термін надання послуг: вересень 2020 року.

Надання послуг з організації заходів повинно передбачати (але не виключно):

  • Підготовка та супровід двох дводенних тренінгів 22-23 та 29-30 вересня 2020 року, у тому числі підготовка роздаткових матеріалів для учасниць/учасників тренінгу;
  • Бронювання готелю у м. Вінниця для учасниць/учасників тренінгу;
  • За потреби, бронювання та оформлення залізничних та автобусних квитків для учасниць/учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Організацію харчування учасників заходів (кава-паузи, сніданки, обіди, вечері тощо).
  • Закріплення за ВОПО «Джерело надії» постійного менеджера з супроводу замовлень.

Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.
Більш детальну інформацію про проєкт та технічне завдання можна отримати, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-068 425 00 70; +38-0432- 61-22- 80.
ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.
Поділитися