Найважливіші звершення починаються із потужних змін!

18 жовтня 2017 року в “Джерелі надії” розпочалося незалежне оцінювання організаційної спроможності за проектом «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».

З допомогою Оксани Матусяк, залученого експерта проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» та Оксани Косенко, спеціаліста з інституційного розвитку організацій громадянського суспільства проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», відбудеться проходження незалежного оцінювання організаційної спроможності та фасилітована розробка плану організаційного розвитку ГО. Крім спілкування з керівництвом та командою “Джерела надії”, вчора експерти зустрілися із партнерськими ГО та спілкувалися із мешканцями громади, які є бенефіціарами організації.

Експертна оцінка триватиме впродовж кількох наступних днів. Сподіваємося, що успішна участь ВОПО “Джерело надії” у грантовому конкурсі «Організаційний розвиток регіональних організацій громадянського суспільства» позитивно вплине не лише на інституційне зростання нашої організації, а на розвиток громадянського суспільства Вінниччини й України.

Поділитися