Черговий захід відбувся за проектом “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області”.

27 січня 2017 року фахівці ВОПО “Джерело надії” відвідали Студенянську об’єднану територіальну громаду в Піщанському районі Вінницької області. Студена – село, що знаходиться в кількох кілометрах від кордону з Придністров’ям, тому питання безпеки закордонних подорожей з метою заробітків стосується практично кожної з родин громади.

Педагогічні працівники Студенянської загальноосвітньої середньої школи, присутні під час робочої зустрічі, висловили думку про надзвичайну актуальність порушених під час спілкування питань, а також зацікавилися новими формами інформаційно-просвітницької роботи, запропонованими громадською організацією.

Реалізація проекту “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області” здійснюється ВОПО “Джерело надії” за фінансової підтримки у співпраці з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Поділитися