Сьогодні, 22 листопада 2016 року, в приміщенні ВОПО “Джерело надії” відбувся круглий стіл з питань співпраці щодо подолання проблеми торгівлі людьми. Серед почесних гостей – Дженет Дзін, Програмний офіцер Офісу з моніторингу та протидії торгівлі людьми Державного департаменту США, а також співробітниці IOM Ukraine – координатор програм з протидії торгівлі людьми Катерина Арданьян та асистент проектів з протидії торгівлі людьми Анна Кареліна. До роботи долучилися представники громадських організацій – члени Всеукраїнської коаліції ГО з протидії торгівлі людьми з Вінниці, Ужгорода, Тернополя, Харкова, Дніпра та Черкас, а також фахівці відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, Управління Національної поліції у Вінницькій області, й представники Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Під час спілкування учасники круглого столу поділилися досвідом щодо діяльності своїх організації та роботи Всеукраїнської коаліції ГО з протидії торгівлі людьми, участі в проектах з протидії торгівлі людьми, діяльності в рамках Національного механізму взаємодії щодо ідентифікації та перенаправлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми, впровадження програм реінтеграції постраждалих.

Візит відбувся в рамках проекту “Посилення дій, направлених на попередження торгівлі людьми в України”, що фінансується Державним департаментом США.

Поділитися