Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та реалізації проекту «Маємо вплив в регіонах», оголошує тендер щодо надання послуг з організації та проведення адвокаційних заходів. Планується проведення 9 заходів у Староприлуцькій, Гніванській, Якушинецькій та Тростянецькій ОТГ. Надавач послуг повинен організувати та провести харчування учасників заходу, забезпечити їх роздатковими матеріалами (канцтоварами).
Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 17.00 години 22 листопада 2019 року.
Тендерна пропозиція повинна складатися з:
• Комерційної пропозиції;
• Контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон);
• Реєстраційних та (або) установчих документів суб’єктів підприємницької діяльності.
Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері» або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою вказаною нижче.
Більш детальну інформацію (дати проведення заходів та орієнтовану кількість учасників) можна отримати у робочі дні з 10:00 до 17:00 в офісі ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48.
Тел.: +38-068-425-00-70; +38-0432-61-22-80.

ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Поділитися