Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» 15 квітня 2022 року оголошує тендер організацію стратегічної сесії організації в межах проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”.

Тендерна пропозиція повинна містити:

– цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма реквізитами та контактними даними;

– копії установчих документів (свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.

 

Термін надання послуг: 27-29 квітня 2022 року.

 

Логістичні послуги з обслуговування заходу включають:

  1. Оренду технічно обладнаного залу для проведення заходу. Локація тренінгу повинна мати укриття чи підвальне приміщення, пристосовані до роботи під час повітряних тривог; Місцерозташування – м. Вінниця або не далі 20 км від міста. Кількість осіб – 25.
  2. Організацію харчування (7 кава-перерв, 3 обіди, 3 вечері) для 25 осіб, із можливістю врахувати індивідуальні потреби учасників та учасниць (стан здоров’я, вегетаріанство);
  3. Закупівля та доставка матеріалів для заходу для 25 осіб. Матеріали повинні містити: пакет учасника (ручка, записник тощо); інші канцелярські матеріали (папір (для друку/кольоровий, маркери, клейка стрічка тощо), засоби дезінфекції та індивідуального захисту (засоби для знезараження та деконтамінації, захисні маски, паперові рушники тощо).

 

Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Для участі в тендерній процедурі скористайтесь зразком заявки за цим посиланням.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.

Більш детальну інформацію про проект та технічне завдання можна отримати, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-068-425-00-70; +38-0432-61-22-80.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 днів з дати визначення переможців. ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 23.59 години 24 квітня 2022 року.

Поділитися