Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» 5 січня 2022 року оголошує тендер щодо постачальника логістичних послуг з проведення заходу в межах проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”.

Тендерна пропозиція повинна містити:

– цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма реквізитами та контактними даними;

– копії установчих документів (свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.

 

Термін надання послуг: 25-26 січня 2022 року.

 

Логістичні послуги з обслуговування заходу включають:

  1. Транспортні послуги для учасників та учасниць з інших міст.  Очікується до 20 осіб;
  2. Забезпечення проживання в готелі (3 зірки щонайменше), в двомісних номерах Стандарт, протягом 2 діб, 20 учасників та учасниць з інших міст з включеним сніданком;
  3. Організацію харчування (5 кава-перерв, 2 обіди та вечеря для 27 осіб і ланч-бокс для приїжджих учасників та учасниць), із можливістю врахувати індивідуальні потреби учасників та учасниць (стан здоров’я, вегетаріанство);
  4. Закупівля та доставка матеріалів для заходу для 25 осіб. Матеріали повинні містити: Пакет учасника (ручка, записник, бейдж, планшет); інші канцелярські матеріали (папір для друку/кольоровий, маркери, клейка стрічка тощо), засоби дезінфекції (миючі засоби, санітайзери, паперові рушники тощо).

 

Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.

Більш детальну інформацію про проект та технічне завдання можна отримати, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-068-425-00-70; +38-0432-61-22-80.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 днів з дати визначення переможців. ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 23.59 години 19 січня 2022 року

Поділитися