Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» 18 квітня 2022 року оголошує тендер на надання юридичних послуг в межах проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”.

Тендерна пропозиція повинна містити:

– цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма реквізитами та контактними даними;

– копії установчих документів (свідоцтво/виписку про реєстрацію, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво/витяг платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.

 

Термін надання послуг: травень – жовтень 2022 року.

 

Основні вимоги до кандидата/кандидатки:

  1. Забезпечувати проведення консультацій для підсилення спроможності партнерських жіночих організацій у наданні правової/юридичної допомоги / послуг;
  2. Долучатися до системної комунікації із місцевими жіночими організаціями, які беруть участь у проєкті, для з’ясування їх потреб у підсиленні технічної спроможності щодо надання правової/юридичної допомоги;
  3. Узгоджувати з місцевими жіночими організаціями тематику та формат проведення консультацій;
  4. Спільно з партнерськими МЖГО планувати терміни і дати проведення консультацій;
  5. Погоджувати з організаціями зміст консультацій з урахуванням досліджених потреб в інституційному розвитку;
  6. За необхідності забезпечувати розробку роздаткових, презентаційних та візуалізаційних матеріалів за тематикою консультації;
  7. Проводити консультації з партнерськими організаціями в узгоджені терміни;
  8. Узагальнювати результати напрацювань, здійснених під час консультації;
  9. Здійснювати супровід громадських організацій та надавати рекомендації для підсилення їх технічної спроможності;
  10. На вимогу замовника готувати та надавати звіт за результатами проведеної консультації.

 

Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Для участі в тендерній процедурі скористайтесь зразком заявки за цим посиланням.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.

Більш детальну інформацію про проект та технічне завдання можна отримати, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-068-425-00-70; +38-0432-61-22-80.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 днів з дати визначення переможців. ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 23:59 години 28 квітня 2022 року

Поділитися