ВОПО «Джерело надії», що реалізує проєкт  “Створення мережі міжрегіональних хабів організаційної та технічної підтримки для місцевих жіночих правозахисних організацій”, оголошує конкурс заявок на участь в проекті тренерів-консультантів.
Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.
Кінцевий час та дата подання заявок: до 18.00 години 10 липня 2020 року.

Заявка кандидата повинна містити резюме з вичерпним переліком компетенцій та досвідом роботи в сферах:

  • підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні;
  • підвищення продуктивності організацій у сфері реалізації програм та адвокації, з метою просування гендерної рівності в Україні;
  • посилення ефективності національних та регіональних платформ, мереж і альянсів з метою формування і впровадження в Україні політики, чутливої до ґендерних аспектів;
  • протидія гендерно зумовленому, в т.ч. домашньому насильству;
  • комплексна допомога особам, постраждалим від гендерно зумовленого, в т.ч. домашнього насильства.
Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_конкурсі», або подавши свої пропозиції безпосередньо за адресою, вказаною нижче.
Більш детальну інформацію про проєкт, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-068 425 00 70; +38-0432- 61-22- 80.
ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти конкурс або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників конкурсу про причини.
Поділитися