8-го жовтня в приміщенні Центру суспільної освіти та соціального партнерства було проведено фокус-групу серед представників органів місцевого самоврядування Барської ОТГ.

До участі в заході були запрошені представники, які дотичні до питань роботи з жінками, постраждалими від домашнього насильства, представники служб і органів, які у своїй діяльності дотичні до роботи або наданні допомоги цільовій аудиторії, а також громадських організацій які мають досвід надання допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства. 

Загалом в заході приймало участь 13 осіб. Серед цілей проведення – визначення впливу обмежувальних карантинних заходів на жінок, постраждалих від домашнього насильства. Модератором заходу був Олексій Смішний, юрист Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії”. 

Проєкт «Захист прав людини та місцева демократія в кризових умовах» реалізується громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» у рамках проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

Поділитися