Фокус-групи із бенефіціарами проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”.

Завдяки проекту наші бенефіціари мали змогу опанувати нові професійні навички, аби швидше “стати на ноги” та адаптуватися до життя на своїй новій малій батьківщині. Вони підвищували свою кваліфікацію, навчаючись бухгалтерській справі, англійської, графічному дизайну, тощо.

“Джерело надії” слідкує та радіє успіхам своїх підопічних і для того, аби ефективніше надавати подальшу допомогу- поцікавилися результатами тренінгів та застосуванням на практиці нових знань.

Відбулися зустріч із студентами проекту “Business English” – “Приступаючи до справи” – самозайнятими особами та підприємцями з числа ВПО та вінницької громади, які вивчають курс англійської ділової мови.

Учасників зустрічі ознайомлено з умовами проекту та вручено інформаційно-рекламні матеріали. Всі вони отримали запрошення на реєстрацію та нададуть допомогу в розповсюдженні інформації серед зацікавлених осіб.

 

Поділитися