У Вінниці продовжуються тренінги для фахівців, задіяних під час реагування на випадки домашнього насильства в мобільних групах реагування “ПОЛІНА” та дотичних служб.

05 лютого 2019 року для патрульних й дільничних офіцерів, фахівців ювенальної служби, центрів пробації та спеціалістів служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся тренінг “Вдосконалення міжвідомчої взаємодії під час реагування на випадки домашнього насильства та надання послуг постраждалим”.

Учасниками з різних служб, задіяних під час реагування на випадки домашнього насильства, однайомлено колег із структрою та алгоритмами діяльності один одного. Триває налагодження особистих контактів та планування спільної роботи.

“Головне в нашій роботі – небайдужість та бажання допомогти. Особисто мене жодна ситуація домашнього насильства не лишає байдужою. Впевнена, що у співпраці з колегами ми зможемо змінити ситуацію на краще!” – говорить патрульна Ірина, учасниця тренінгу.

Проект “Вінниччина без насильства: поліція і громада разом задля майбутнього” реалізується Джерело надії / Spring of Hope за підтримки Police Training Assistance Project – PTAP.

#PTAP #ptapcommunitypolicing

Поділитися