Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії”- не прибуткова організація, що діє на території Вінницької області (Україна) 13 лютого 2006 року.

Перші 5 років роботи організація більше приділяла уваги проблемам протидії торгівлі людьми, а також допомоги вразливим категоріям населення.

За цей час організація здійснила багато заходів спрямованих на інформаційно-просвітницьку діяльність про небезпеку торгівлі людьми, а також ідентифікацію постраждалих осіб і надання їм комплексної реінтеграційної допомоги, провела велику кількість вуличних акцій, як самостійно так і за участю партнерів.

З часом в організації започаткували і нові напрямки реалізації проектів спрямованих на розвиток економічного потенціалу Вінниччини, підтримку молоді та жінок, соціальну комунікацію та взаємодопомогу.  

Саме в 2010 році ми пройшли перше навчання по стратегічному плануванню в організації і вже на початку 2011 році в нашій організації була прописана стратегія розвитку організації до 2015 року, де чітко було зазначено одним із стратегічних завдань – створення потужного центру для здійснення  заходів на виконання статутних завдань організації та зручного приміщення для клієнтів організації.

Важливим етапом ключових інноваційних розробок ВОПО «Джерело надії» в напрямку розвитку громадянського суспільства і допомоги людям, представникам соціально-вразливих груп населення стало створення на Вінниччині Центру суспільної освіти та соціального партнерства, який було відкрито у квітні 2015 року.

На цьому ми, звичайно, зупинятися не збираємося.Ще більше добра, більше допомоги і любові обіцяємо вам в  майбутньому.

Тільки вперед і вгору!