About us

Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії”  є неурядовою та неприбутковою організацією, яка діє на території Вінницької області (Україна)  з 13 лютого 2006 року.

 

Організація здійснює діяльність щодо сприяння соціальній адаптації громадян та членів їх родин, задоволення та захист прав і законних інтересів членів організації. Фактично це проявляється у постійній систематизованій роботі в таких напрямах, як: протидія торгівлі людьми, протидія упередженому ставленню та дискримінаційному відношенню до соціально вразливих верств населення, таких як постраждалі від торгівлі людьми, безробітні, малозабезпечені сім’ї, мігранти та внутрішньо переміщені особи. Окрім протидії даним негативним явищам в суспільстві, ВОПО “Джерело надії” здійснює роботу, спрямовану на захист, соціалізацію та повноцінну реалізацію прав, свобод та можливостей людей, постраждалих від торгівлі людьми, безробітних, внутрішньо переміщених осіб, та осіб, постраждалих від конфлікту в Україні.

Якщо дещо повернутись в минуле, то організація “Джерело надії” була ініційована до створення у 2005 році трьома особами: Студілко Аллою, Студілко Анатолієм та Студілко Максимом і заснована у 2006 році трьома членами: Студілко Аллою, Студілко Анатолієм та Черновою Оленою.

В 2006 році в організації працювало 3 особи, в 2007 році – 5, у 2010 – 10 осіб і т.д. Особливо значущим для нашої організації було включення в мережу партнерських організацій Міжнародної організації з Міграції у якості виконавчого партнера по Вінницькій області. Важливим було те, що МОМ постійно здійснювала навчання громадських організацій, саме особливостям роботи в громадському секторі, тобто написанню проектних пропозицій, основам фандрейзингу, PR-комунікацій, діяльності по забезпеченню фінансової стабільності організації. Працівники організації мали змогу самі проходити навчання, а потім отримані знання передавати іншим.

Важливим етапом ключових інноваційних розробок ВОПО «Джерело надії» в напрямку розвитку громадянського суспільства і допомоги людям, представникам соціально-вразливих груп населення стало створення на Вінниччині Центру суспільної освіти та соціального партнерства, який було відкрито у квітні 2015 року. І в якому ми наразі можемо відпрацьовувати всі програмні напрямки діяльності організації:

  • Психологічна програма « Пізнай себе, знайди свій шлях»
  • Програма розвитку мікро підприємництва на Вінниччині
  • Програма «Розвиток громадянського суспільства  Вінниччини»
  • Програма «Прогресивний молодіжний розвиток»
  • Програма «Соціальна комунікація та взаємодопомога».
FacebookTwitterGoogle+Share