Заходи з протидії торгівлі людьми планують в тергромаді Тульчина

IMG_6531

Тульчинська об’єднана територіальна громада долучилася до проекту з протидії торгівлі людьми!

24 лютого 2017 року фахівцями “Джерела надії” тут проведено робочу зустріч за проектом “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області”.
Серед учасників зустрічі – представники міської ради, міського управління Національної поліції, фахівці соціальних служб міста, освітяни, психологи, молодь з органів студентського самоврядування.

Актуальність проведення превентивних акцій підкреслюється наявністю в місті кількох професійно-технічних навчальних закладів. Бо статистика свідчить, що серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми, більша частина має саме професійно-технічну освіту.

Під час зустрічі було опрацьовано орієнтовні плани спільних інформаційно-просвітницьких заходів з протидії торгівлі людьми, які можуть бути реалізовані в громаді.

Впровадження проекту здійснюється Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. Виконавчим партнером на Вінниччині виступає ВОПО “Джерело надії” в співпраці ізДепартамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share