Мешканці Шпиківської ОТГ – проти торгівлі людьми!

IMG_6471

Питання протидії торгівлі людьми продовжує лишатися актуальним. Тому тривають заходи за проектом “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області”.

23 лютого 2017 року відбулася чергова робоча зустріч у новоствореній об’єднаній територіальній громаді. Сьогодні про поліпшення інформаційно-просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми фахівці ВОПО “Джерело надії” говорили з мешканцями Шпиківської ОТГ Тульчинського району Вінницької області.

Розуміння актуальності проблеми працівниками освітніх, медичних, соціальних закладів селищної громади є одностайним. “Сьогодні багато молоді намагається виїхати за кордон, не розуміючи небезпек, які там можуть очікувати. От і мій син працює за кордоном. Все у нього добре, але таку інформацію серед нашої молоді треба розповсюджувати обов’язково!” – говорить мешканець Шпикова.

Впровадження проекту здійснює Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. Виконавчий партнер у Вінницькій області – ВОПО “Джерело надії” спільно з Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share