Заходи за проектом з протидії торгівлі людьми – у Сокиринецькій громаді

IMG_6426

Продовжується реалізація проекту “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області”.

Сьогодні, 20 лютого 2017 року, фахівці ВОПО “Джерело надії” провели черговий захід – робочу зустріч у Сокиринецькій сільській об’єднаній територіальній громаді. У зустрічі взяли участь представники соціальних служб, освітніх та медичних закладів новоствореної громади, та голова громади Лариса Мельничук.

Питання, порушені під час заходу, є для нової громади надзвичайно актуальними, оскільки підросла молодь намагається якнайшвидше виїхати з села на заробітки. Убезпечити молодих односельців від потрапляння в ситуації торгівлі людьми та запропонувати альтернативу сумнівному досвіду заробітчанства – такою бачать свою мету фахівці соціальної інфраструктури Сокиринецької громади.

Нагадуємо, що впровадження проекту здійснює Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. На Вінниччині проект виконує ВОПО “Джерело надії” за сприяння Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share