Мешканцям Вороновицької ОТГ – про питання протидії торгівлі людьми

IMG_3827

Тривають заходи за проектом “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області”.

Чергова робоча зустріч з мешканцями громади відбулася 26 січня 2017 року у Вороновицькій об’єднаній територіальній громаді. Серед 15 учасників – психологи, соціальні педагоги, працівники соціальних служб та освітніх закладів, підпорядкованих ОТГ.

Проблеми, напряму пов’язані з питаннями протидії торгівлі людьми, зокрема трудова міграція, закордонне заробітчанство, не на словах знайомі членам Вороновицької ОТГ. За словами соціальних працівників, не менш як 50% сімей виїжджали чи зараз перебувають на заробітках за кордоном. Через це інформаційно-просвітницька робота з питань протидії торгівлі людьми у громаді набуває особливого значення.

Запровадження проекту у Вінницькій області здійснюється ВОПО “Джерело надії”. В Україні проект реалізується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Державного департаменту США, Уряду Канади та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

FacebookTwitterGoogle+Share