БУДИНКИ, В ЯКИХ МИ ЖИВЕМО… ЯК ПОКРАЩИТИ ЇХ СТАН? З ЧОГО ПОЧАТИ?

15259310_1309042682493786_714324366282206629_o

Сьогодні, 29 листопада, в приміщенні “Джерела надії” відбувся мотиваційний тренінг “ОСББ: просто про складне. Управління багатоквартирним будинком”.

У тренінгу взяли участь 15 осіб. Даний захід відбувся за підтримки проекту IFC (група світового банку) “Енергоефективність у житловому секторі України”, що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації, та за сприяння Центр “Жіночі перспективи”.
Успішному проведенню тренінгу також сприяли Ленінський районний центр зайнятості м.Вінниці та Лівобережний міжрайонний центр зайнятості м. Вінниці.

Співвласники(ці) багатоквартирних будинків разом з тренерками: Світлана Дубина та Алла Студілко визначили, кому належать багатоквартирні будинки, варіанти ефективного управління власними багатоквартирними будинками, як модернізувати свої будинки та переваги ОСББ!

Учасники(ці) тренінгу жваво дискутували, обговорюючи із заступником Ресурсного Центру підтримки ОСББ – Олександр Петрович Гаврилюк, хто оплачує працю працівників ЖЕКів, як змусити боржників платити за ремонт даху чи під’їзду в багатоквартирних будинках, тощо…

Під час блоку «питання – відповіді» було задано багато питань, які хвилювали учасників(ць) тренінгу: як функціонує ОСББ, на скільки безпечно для мешканців створення ОСББ, як здійснити утеплення квартир та будинків, як організувати ремонт та перекриття даху, яка реальна користь від ОСББ і т.д. На всі ці питання були дані відповіді. А наприкінці заходу декілька осіб виказали бажання залишитись на індивідуальні консультації, тому одразу ж після тренінгу були дані конкретні відповіді на конкретні питання учасників(ць) тренінгу.
Важливо було почути також спільне побажання організаторам, частіше проводити подібні тренінги, інформаційні зустрічі та надавати індивідуальні консультації.

Отож, до зустрічі в грудні!

FacebookTwitterGoogle+Share