Фінал проекту по протидії торгівлі людьми

14890422_1277019952362726_4042738422463307753_o

От ми і дійшли до фінальної частини проекту “Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, що навчаються у професійно-технічних навчальних закладах Вінницької області, щодо безпечної міграції та працевлаштування”.

Сьогоднішній тренінг був тренінгом для тренерів, тим самим традиційним ТоТ. Учасники показали, що багато чому навчились. Вони дійсно готові проводити заняття по протидії торгівлі людьми самостійно. Тому попереду в них заняття з учнями ПТНЗ. Успіхів.

В проекті брали участь 10 професійно-технічних навчальних закладів. Це були і представники викладацького складу, і учні. Тепер маємо близько 60 нових тренерів, що можуть докладно і розгорнуто розповісти про проблему торгівлі людьми в ПТНЗ Вінниці та області. І не просто розповісти про саму проблему, а й про методи протидії та убезпечення себе.

Попереду багато нових заходів, тепер вже від учасників проекту. Будемо сподіватись, що число тих, хто дізнається щось нове про тему протидії торгівлі людьми, зростатиме в геометричній прогресії.

Протидіємо торгівлі людьми разом!

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та сприяння IOM Ukraine.
Захід проводився у приміщенні Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії”.

FacebookTwitterGoogle+Share