Виховно-розвиваючий табір «Вперед і Вгору – 2015!» відбувся!

screenshot_72

Джерело надії за підтримки Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні IOM UkraineEmbassy of Canada in Ukraine,Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької ОДАPeace Corps Ukraine з 18 по 22 липня 2015 року було організовано четвертий виховно-розвиваючий табір «Вперед і Вгору – 2015», як продовження постійно діючої при організації “Школи особистісного розвитку підлітків “Вперед і Вгору””.

Програмою табору було передбачено та реалізовано низку різноманітних блоків: творчий, психологічний, спортивний, туристичний, лідерсько-практичний.

Творчий блок: на таборі працювали тренери з арт-терапії, котрі щодня проводили різноманітні майстер-класи: плетення, файнички, квілінг, вишивання, мандала, співи.

Психологічний блок: щоденні заняття на різні психологічні теми, що допомогли розкритися підліткам, зрозуміти глибше «власне я» і покращити ораторські здібності.
Спортивний та туристичний блоки: спортивні, розвиваючі та рухливі різноманітні ігри та інструктажі з туризму і мандрівництва.

Лідерсько – практичний блок: всі учасники мали змогу і теоретично і практично покращати свої вміння та знання,
 адже програма табору побудована саме на принципі інтенсивного лідерського навчання, щоб підлітки мали змогу розвинути власні особисті якості, підвищити лідерський потенціал та розвинути організаторські навички.

FacebookTwitterGoogle+Share