«Активність та вихід з зони комфорту сьогодні – це запорука зайнятості та успішності в майбутньому!»

screenshot_71

11 червня 2015 року у Вінницькому РЦЗ для 12 безробітних жінок було проведено тренінг “Розширення можливостей для жінок: фінансова грамотність та соціальна незалежність” Звичайно, проблема втрати роботи завжди накладає відбиток на особистість.
Тому в цій групі особливо була необхідна психологічна підтримка безробітним жінкам, яка спрямована на осмислення своєї життєвої ситуації, мобілізацію внутрішніх ресурсів і пошук можливих варіантів свого кращого майбутнього.

Одна з учасниць на початок тренінгу проговорила, що «Втрачає впевненість у собі, що заважає її реально оцінити ситуацію і знайти сили для пошуку роботи».
 І як приємно було почути від неї наприкінці, що вона зрозуміла, що її «Активність та вихід з зони комфорту сьогодні – це запорука зайнятості та успішності в майбутньому!».

Сподіваємось, цей тренінг і програма загалом, допоможе українським жінкам проявляти ініціативу і як результат, – вони реалізують всі свої можливості!

Тренінг 1-го рівня (4 год) було організовано ВОПО “Джерело надії” в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”

FacebookTwitterGoogle+Share