Планувати власне щасливе життя!

screenshot_70

Далеко не всі це можуть зробити! Можливо варто зупинитись, задуматись, проаналізувати своє життя і навчитись розподіляти та планувати свій час. Однак, цьому потрібно вчитися!
19.05.2015 року учасниці тренінгу (2 рівень, 4 год.) -15 безробітних молодих жінок, що перебувають на обліку у Лівобережному центрі зайнятості м. Вінниці, вчились розвивати свої життєві сфери: беручи до уваги сім’ю та родинні стосунки, кар’єру та гроші, особистісний потенціал!

Разом всі прийшли до думки, що потрібно обов’язково запланувати і зробити найважливіше, що може просунути жінку до намічених цілей, навіть, маленький крок!
А як відчувати себе комфортно в умовах реальності та навчитися мати тверду позицію по відношенню до грошей? Відповідь проста – вчитися!

Друга половина тренінгу як раз і була спрямована на формування у учасниць знань про послуги і роль банків в процесі отримання кредиту і внесення коштів на поточний рахунок, на розвиток практичних вмінь у виборі фінансового посередника, формуванні практичних навичок в розв’язуванні задач, розвитку економічного мислення щодо оцінки та аналізу процесу накопичення та використання доходів.

Важливим був зворотній зв’язок учасниць. “Як це важливо планувати своє щасливе життя! І це зовсім не складно!”, “Тепер я чітко усвідомила, кредит можна брати лише тоді, коли є стабільний заробіток!”, “Я засвоїла основне правило: потрібно завжди уважно читати ті договори і документи, які підписую!”

Організатори дуже вдячні жінкам, які висловлювали цікавість до запропонованої теми тренінгу, ставили запитання, висловлювали власну точку зору. А все це і є – крок до фінансової грамотності жінки в Україні та формування її підприємницьких якостей.
Захід відбувся в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”

FacebookTwitterGoogle+Share