Впевненість – це круто…

screenshot_67

Звичайно, впевнені люди більш успішні, щасливіші, з ними легше і приємніше спілкуватись та мати справу. З цією думкою одностайно погодилися всі учасники чергового тренінгу для дітей з родин переселенців, організованого працівниками ВОПО «Джерело надії».

Всі разом дружньо складали портрет успішної людини, намагались визначити, чим же вона відрізняється від невпевненої.
Після активного обговорення вирішили, що впевнена людина відрізняється перш за все мовою тіла (осанкою, жестами, мімікою, поглядом) та інтонаціями голосу.
Впевнена людина вміє сказати «Ні» без почуття провини, вміє відстояти власну думку та права. Для напрацювання навичок впевненої поведінки були проведені та обговорені вправи: «Прорвись у коло», «Контр аргументи», «Агресивні, впевнені та невпевнені відповіді», тощо…
 А наприкінці тренінгу кожному учаснику, який сідав на стілець у коло, «збирали валізу у дорогу», а саме висловлювали індивідуальні щирі та добрі побажання стати сміливішим та впевненішим, вірити в себе, розвивати існуючі таланти, навчитись пробачати, не дратуватись. Всі розходились додому з щасливими очима та великими валізами, наповненими гарними словами!

FacebookTwitterGoogle+Share