Проект “Підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування” у стінах ВПУ №7

screenshot_66

16   лютого у Вищому професійному училищі №7, що в м. Вінниці, відбувся захід для студентів в рамках проекту “Підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування”. Захід організовано ВОПО “Джерело надії” за підтримки Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine.

Студенти мали змогу більше дізнатись про правила безпечної міграції, подивились документальний фільм “Життя на продаж” та взяли участь у вікторині “Правила безпечної подорожі”.
Під час вікторини було розіграно призи і відібрано п’ятеро найактивніших учасників, що матимуть змогу взяти участь у тренінгу для тренерів за методикою “Рівний рівному”, що відбудеться найближчим часом.

Студенти проявили себе активно, піднімали руки, відповідали на запитання, доповнювали один одного. До обговорення долучився також педагогічний склад навчального закладу. При виборі п’ятьох людей довелося навіть задавати додаткові запитання, бо важко було обрати найактивніших. П’ятірка отримала в подарунок кольорові блокноти. Загалом студенти залишились задоволені від заходу, отримали корисну інформацію, з якою зможуть поділитись з близькими.

FacebookTwitterGoogle+Share