Дивовижне трапляється… Людська чуйність та небайдужість будуть перемагати завжди!

img_4975

Сьогодні у цьому впевнилась команда ВОПО «Джерело надії». На прохання багатодітного батька Володимира Гуцалюка зі школи с. Приборівка Липовецьокого району Вінницької області Андре Вейр, Микола Геркалюк та Настя Орлова провели два групових заняття на тему протидії торгівлі людьми з 40 дітьми молодшого та середнього шкільного віку.

Обидві зустрічі відбулися в ігровій та інтерактивній формі. Завдяки пізнавальним відео-роликам та цікавим іграм діти не тільки отримали компетентну інформацію щодо проблеми, а й виявили активність у обговоренні актуальних питань, і також поділилися власними знаннями з явища торгівлі людьми.

«Спасибі за нову та корисну інформацію. Адже навчаючи дітей, ми також навчаємось самі», – зазначили шкільні педагоги.

Дякуючи активній громадській позиції одного з батьків та педагогічного складу школи, команда ВОПО «Джерело надії» отримала масу позитивних вражень та надихаючих ідей.

IMG_5010

Захід проведено як додатковий до проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах Вінницької області, щодо безпечної міграції та працевлаштування». Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та сприяння Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

FacebookTwitterGoogle+Share