ЗОБРАЖЕННЯ КАРТИ УКРАЇНИ БУЛИ НАДЗВИЧАЙНО КОЛЬОРОВІ!!!

screenshot_58

Діти із родин переселенців (с. Нова Гребля) продовжують розвиваючі заняття разом із тренерами ВОПО “Джерело надії” за підтримки БФ “Благополуччя дітей” та Міжнародної організації з міграції.
… Футбол, твістер на траві, вибивали, естафети – за такими іграми сьогодні можна було спостерігати наших дітлахів. Всі, як дівчатка, так і хлопчики відпрацьовували техніку забивання голів (до речі, дівчатка проявили себе досить гарно) та передачі пасів.
 А після гарного активного відпочинку, були цікаві та веселі заняття з екології та української мови. Уроки екології можуть бути не лише корисними, але і творчими! Сьогодні це яскраво довели нам дітлахи. Обговорення екологічного стану країни завершилось творчим завданням – вивчали області та їх місце знаходження. Зображення карти України були надзвичайно кольорові.
Детальніше вивчали Вінницьку область – розшукували місця, де можна побачити багато цікавих пам’яток. Планували здійснити екскурсію в Вінницю.
Захід проведено під час впровадження міні-гранту в рамках проекту «Благодійна та соціально-психологічна підтримка дітей, що переїхали з Криму: дії в надзвичайній ситуації» за фінансової підтримку Child Fund Deutschland e.V.

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share