Сяючі очі дітей – ось результат сьогоднішньої роботи!

screenshot_56

Моє майбутнє життя… За такою темою працівники ВОПО “Джерело надії” провели чергове заняття з групою старших дітей із родин вимушених переселенців в с. Нова Гребля. Але це заняття виявилось незвичайним і особливим. Тому що учасники отримали цікаве завдання: створити індивідуальний колаж за вищезгаданою тематикою.
Зазвичай, подібну роботу дітвора виконує з великим ентузіазмом та радісними емоціями. Адже втілення власних м рій на папері захоплює дітвору, знімає напругу, ліквідує рамки та обмеження, якими наповнене дитяче життя, розкриває творчі здібності та переносить в прекрасний світ бажань.
Розповідь кожного про своє майбутнє життя дала змогу дітям потренувати навички формування та викладання власних думок, додала сміливості. Творче заняття зарядило групу позитивом і впевненістю у своїх силах!
 Про це говорили сяючі очі дітей!
Захід проведено під час впровадження міні-гранту в рамках проекту «Благодійна та соціально-психологічна підтримка дітей, що переїхали з Криму: дії в надзвичайній ситуації» за фінансової підтримку Child Fund Deutschland e.V.

 

Прес-центр

ВОПО “Джерело надії”

 

FacebookTwitterGoogle+Share