Намети, шишки, вогнище та радісні й щасливі діти!

screenshot_55

Ключові слова, якими можна охарактеризувати цьогорічний табір «Вперед і вгору – 2014»: намети, вогнище, шишки, цілюще повітря, чудова їжа, веселі та креативні діти, дисципліна, точність, ігри, купання в річці, майстер-класи. Що може бути краще?

На п’ять неймовірних днів зібралися разом 20 дітей – підлітків на базі відпочинку «Сосновий бір» біля с. Ободівка Вінницької області.

Цей табір – пригоду  подарувала дітям Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та ХОБФ “Карітас”.

Табір проходив за скаутською методикою, основними засадами якої є дисципліна, витримка, точність та  командна підтримка у гуртках.

Щодня учасники табору розвивали свої творчі здібності на різноманітних майстер-класах,  відвідували психологічні тренінги, грали в спортивні та розвиваючі ігри, а ввечері під час “ватри” або “вогників”, дружно співаючи гарних пісень, знайомились ще ближче.

Діти освоїли  виготовлення ляльки-мотанки, фарбування бандани в техніці батік,  розпис фарбами по склу та розпис печива глазур’ю. Особливо креативними, несподіваним  на ідеї були  “імпрезки” перед сніданком, обідом і вечерею (невеличкі театральні вистави на задану тему).
 Надзвичайно захопила  і залишила незабутні враження теренова гра «Загарбання прапору», під час якої потрібно було працювати в команді, випрацювати свою тактику, а для «відновлення життя» з’їсти шматок лимону. Діти грали у волейбол та футбол, настільний теніс, фрізбі та бадмінтон.
На квестах були цікаві завдання по подоланню перешкод, орієнтуванню з допомогою компасу, роботі в команді, розв’язуванню головоломок та багато іншого.

Щира вдячність команді фахівців (9 чоловік), що опікувались підлітками і втілили цікаву таборову програму в життя.

Отже, наметовий табір «Вперед і вгору – 2014» пройшов на “УРА”!

 
Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share