Віра в дитину творить чудеса

screenshot_50

«Вірити в свою дитину, допомогти розкрити їй своє призначення – одне  із найважливіших завдань батьків». Такими словами великого педагога, психолога Ш. Амонашвілі розпочався тренінг для батьків, чиї діти приймали участь у Школі особистісного розвитку підлітків «Вперед і вгору!», що проходить за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні, за сприяння Міжнародної організації з міграції, Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» та Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Тренінг «Цінності сім’ї та взаєморозуміння між членами родини» мав за мету: налагодження  гармонійних стосунків в родинах. Тому  в програму заняття були включені і розглянуті такі важливі теми, як «Типові помилки сімейного виховання дітей», «Спілкування в сім’ї, як важливий інструмент взаєморозуміння».

Щоб краще зрозуміти  внутрішній світ своїх дітей, дорослі мали змогу ознайомитись з дитячими мріями та цінностями, прописаними підлітками  на дитячому тренінгу. Глибоко – зворушливими були щирі відповіді дітей на питання про те, що вони візьмуть і чого вони не хочуть брати  з батьківської  сім’ї у свою майбутню  сім’ю. Нікого не залишили байдужими основні проблеми в родині очима підлітків.

В котре стало зрозуміло, що для злагоди  в сім’ї потрібно так мало: бажання зрозуміти дитину, відчути її стан, довіра, повага, відвертість та щирість почуттів. І в основі всього цього лежить любов. Чудодійні слова: «Я тебе люблю» розтоплюють любу  кригу  в стосунках. Давайте повторювати їх частіше!

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share