ВЧИМОСЯ СЛУХАТИ ТА ЧУТИ

screenshot_47

В рамках Програми розвитку особистості «Шляхом гармонії до успіху», що здійснюється за сприяння Міжнародної організації з міграції та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» пройшов  завершальний тренінг «Алхімія спілкування».

Усе  своє свідоме життя ми спілкуємось  один з одним. Важко уявити життя людини без спілкування, адже це одна з найважливіших  соціальних потреб. Для того, щоб зробити даний процес більш комфортним та результативним і, тим самим, покращити особистісні стосунки, учасниці тренінгу завдяки участі у рольових іграх, в ході виконання тематичних вправ вчились:

–          краще розуміти себе та інших;

–          відверто та щиро говорити про  свої почуття та бажання;

–          конструктивно висловлювати критику, зберігаючи при цьому стосунки;

–          відповідати «ні» на пропозиції, що не влаштовують;

–          слухати та чути.

Під час обміну думками та враженнями від пройденого навчання жінки  розповідали, що насамперед,  почуваються набагато впевненішими, вірять в те, що в змозі  вирішувати різні життєві ситуації, стали вільнішими і сміливішими у власному виборі, звільнились від багатьох стереотипів, непотрібних побоювань, що заважали в житті.

А загалом, Програма розвитку особистості «Шляхом гармонії до успіху» (як відзначили учасниці) дала змогу учасницям зрозуміти, що ніхто інший, тільки ми самі можемо  змінити своє життя на краще, принести в нього більше яскравих  фарб,  допомогла покращити стосунки в родині, підвищити взаєморозуміння між близькими людьми та іншим оточенням.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share