СТАНЬ ГОСПОДАРЕМ СВОГО ЖИТТЯ!

screenshot_45

Ці слова стали лейтмотивом третього, самого глибокого по пережитим почуттям та враженням, тренінгу «Всі ми родом з дитинства», який проходив в рамках Програми  розвитку особистості «Шляхом гармонії до успіху», що здійснюється за сприяння Міжнародної організації з міграції та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас». 

Часто ми дозволяємо іншим людям керувати власним  життям, гаряче захищаємо чужі, нав’язані нам цінності, замість того, щоб змінити їх на свої, істинні, прислухатись до внутрішнього голосу і усвідомити свої власні потреби, своє призначення в житті. За цим стоять наші невпевненість,  нерішучість та побоювання взяти відповідальність на себе за кожний зроблений вибір.

На протязі всього тренінгового дня жінки намагались краще пізнати і прийняти себе, усвідомити певні деструктивні програми, сценарії, винесені з дитинства, що заважають у великій мірі кожній людині бути гармонійною та успішною.

Завдяки вправі «4 квадрати» учасниці  мали змогу  побачити і зрозуміти , що насправді негативних чи позитивних рис та якостей не існує,  що власний образ  цікавий та багатогранний, і все, зазвичай, залежить від сприйняття себе кожним  з нас. Під час виконання вправи «Я і соціум» була  можливість  дослідити власний «сценарій» відношення до себе і  світу і замислитись, а чи не варто змінити його?

Адже, звільнившись від нав’язаних шаблонів, стереотипів, ми, тим самим , розширюємо власні межі своїх можливостей: стаємо більш творчими, цікавими, відкритими до змін, більш гнучко та якісно  управляємо власним життям і просто стаємо впевненішими.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share