БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І ПОВАЖАЙТЕ ІНШИХ!

screenshot_44

На черговому тренінгу у Школі особистісного розвитку підлітків «Вперед і вгору!», що проходить за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні та за сприяння Міжнародної організації з міграції, Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Кожна людина має свої символічні «границі», за якими знаходиться, так званий, особистий простір. Призначенням цих меж є захищати особистість і підтримувати її почуття гідності. Кожна людина встановлює і захищає ці межі по-своєму.

Під час тренінгових вправ підлітки спробували відповісти на запитання: як ви для себе визначаєте свій власний простір в житті? Як ви зазвичай захищаєте свої межі і чи часто вам доводиться це робити? Хто і за яких умов може перетинати межі вашого особистого простору?

Окрім того, діти мали можливість ближче познайомитись з трьома моделями поведінки: агресивною, невпевненою, впевненою або асертивною, дізнались і обговорили 10 правил асертивної поведінки. Під час розігрування сценок учасники мали змогу відчути різницю між цими трьома моделями поведінки і проаналізувати яку саме модель вони найчастіше обирають для себе і чому.

По завершенню тренінгу учасники поділились своїми враженнями та емоціями, подякували один одному за активну участь та щире спілкування. До наступної зустрічі!

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share