КОНСТРУКТИВНЕ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТУ – ШЛЯХ ДО ПОРОЗУМІННЯ

screenshot_43

Продовжується навчання у Школі особистісного розвитку підлітків «Вперед і вгору!», що проходить за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні та за сприяння Міжнародної організації з міграції, Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Другий тренінг був присвячений темі ефективного спілкування та вирішенню конфліктів . Підлітки мали змогу більше дізнатись про себе, пройшовши тести «Перешкоди у встановленні емоційних контактів» та «Схильність особистості до конфліктної поведінки». Для багатьох результати стали досить неочікуваними. 
Під час ігор і виконання вправ учасники мали можливість співставити результати тесту з власною поведінкою, глибше зрозуміти суть поняття конфлікту, на практиці розглянути можливі моделі виходу із конфліктної ситуації і усвідомити свої власні стратегії.

Окрім того, діти дізнались які існують способи комунікації та  як зробити своє спілкування ефективним.

Під час заключного обговорення підлітки поділились своїми враженнями і висловили сподівання, що наступні зустрічі стануть не менш цікавими і корисними.

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share