ПРОБУДИ СВОЮ ЖІНОЧНІСТЬ!

screenshot_42

Яка ж вона – справжня жінка? В чому її сила? Що сприяє гармонійним відносинам між чоловіком та  жінкою? Як побудувати такі відносини і  надовго зберегти їх? Цим та іншим питання був присвячений тренінг «Чоловік та жінка. Секрети гармонійних стосунків» для  групи  жінок у рамках Програми розвитку особистості «Шляхом гармонії до успіху», що здійснюється за сприяння Міжнародної організації з міграції та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

На тренінгу учасниці намагались відчути, побачити, що заважає розкриттю жіночого потенціалу та розвитку гармонійних відносин з чоловіками. Вправа «Хто я?» допомогла жінкам по-іншому побачити себе, зрозуміти корінь існуючих проблем. Багато несподіванок принесло порівняння портрету гармонійної жінки, складеного в групі і бачення справжньої жінки очима гармонійного чоловіка.
Це була надзвичайно глибока, пізнавальна та аналітична робота, спрямована  на покращення стосунків в існуючих сім’ях  та на створення гармонійних міцних сімей. В цьому дуже допомагали тепла, щира атмосфера в групі, величезне бажання до змін та обмін цінним життєвим досвідом учасниць.

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share