ДОПИТЛИВІ ПІДЛІТКИ ЗНАЙОМИЛИСЬ ІЗ ВЛАСНИМ «Я»

screenshot_41

12 хлопців та дівчат віком від 12 до 15 років спробували знайти відповідь на запитання «Хто Я?» під час тренінгу у Школі особистісного розвитку підлітків «Вперед і вгору!», що проходить за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні та за сприяння Міжнародної організації з міграції, Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», Департаменту освіти Вінницької міської ради.

На початку тренінгу діти познайомились з тренером, дізнались про мету даних занять, висловили власні очікування і побажання.  Серед них були: отримання нових знань, пізнання себе, розкриття свого внутрішнього «Я», розвиток комунікабельності, вміння виражати свої думки, розуміти та чути інших.

З особливим натхненням учасники створювали і презентували один одному свої герб та девіз. Всі роботи були творчими і неповторними, з особливими рисами кожного учасника. Також під час знайомства учасникам довелось шукати відповідь на таке непросте, але важливе запитання «Хто я?».

В другій половині заняття група працювала над вмінням відчувати один одного, кожен мав можливість усвідомити себе частиною команди, проаналізувати своє вміння співпрацювати з іншими учасниками задля досягнення спільної цілі. Після кожної вправи відбувалось її жваве обговорення: учасники висловлювали свої думки, аналізували моделі власної поведінки, робили висновки, що стосувались групи та їх самих.

В кінці тренінгу учасники поділились своїми враженнями, розповіли, що особисто для кожного було важким, а що легким, виявили велике бажання продовжувати роботу над собою, а тренер Лілія Островська зауважила:

«Наш сьогоднішній тренінг закінчився, але я переконана, що в кожному з нас продовжиться певна внутрішня робота, адже кожному з нас є над чим задуматись. До зустрічі через два тижні!»

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share