ДОЗВОЛЬ СОБІ БУТИ ЩАСЛИВОЮ!

screenshot_40

Можна зосереджуватись  тільки на тому, чого, як  здається нам, не вистачає в житті. Можна постійно жалітися на все і бути незадоволеним. Багато хто зазвичай так і вчиняє. За цим стоїть бажання змінити інших, а не себе. Але  можна по-новому будувати своє життя, перестати бути жертвою, а стати господарем.

Такій цікавій темі був присвячений перший тренінг для чергової  жіночої групи у рамках Програми розвитку особистості  «Шляхом гармонії до успіху», що здійснюється за сприяння Міжнародної організації з міграції та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Учасниці тренінгу за допомогою психологічних вправ та технік вчились помічати, цінувати великі та малі, по-справжньому чудові моменти свого життя, чесно аналізували сформовані моделі  власного світосприйняття, власні стереотипи, намагались зрозуміти свої хибні установки, що заважають бути щасливими та успішними. Адже із мозаїки життя ми притягуємо те, на чому зосереджені, на що налаштовані. Тому, саме позитивне мислення, вміння жити без гніву, роздратованості та образ, вміння прощати,
дякувати  за все, що посилає нам світ дає можливість кожній людині бути по справжньому щасливою.

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share