Презентуй себе успішно!

screenshot_35

Саме цьому навчались молоді безробітні у «Школі ефективного працевлаштування», яку проводила ВОПО «Джерело надії у партнерстві з Ленінським районним центром зайнятості м. Вінниці.

На протязі 3-х днів учасники виконували багато тематичних вправ, проходили тестування, дискусії, які допомогли їм глибше пізнати себе, усвідомити свої переваги, підвищити впевненість в собі , оволодіти навичками швидкого встановлення контакту з людьми, навчитись спілкуватись на рівних (в позиції: Я –О’к, Ти – О’к).  Також вчились управляти своїм часом та дізнались про «викрадачів часу», які заважають його ефективно використовувати .

Особливо цікавою була рольова гра «Співбесіда»,  під час якої кожен зміг побачити і зрозуміти, що заважає і що допомагає успішно пройти співбесіду і мати перевагу серед інших на отримання роботи.

«Сформувалось розуміння, що дійсно результат пошуку роботи залежить від кожного з нас. Після навчання вже залишилось менше страхів і з’явилась впевненість та надія, що я знайду роботу і моє життя зміниться на краще » – сказала одна з учасниць тренінгу.

 

Прес-центр

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share