Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 вчились рятувати зелені легені планети

screenshot_31

Цими вихідними у парку Дружби Народів було проведено два тренінги для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 у рамках проекту «Впровадження європейських стандартів в розвиток парку відпочинку», що здійснюється за підтримки Вінницької міської ради.

Впродовж тренінгу «Волонтерство – шлях до позитивних змін у суспільстві»  учасники отримали цікаву інформацію, щодо волонтерства у житті кожного з насі. Мало хто знає, що дане поняття має дуже багато різних розгалужень і волонте – це не просто людина, котра безкорисно допомагає людям. Існує багато різних напрямків волонтерської діяльності.
 Все було закріплено цікавими іграми та переглядом відеороликів  про волонтерство та волонтерів у світі.

Тренінг «Мисли екологічно – рятуй зелені легені планети» був присвячений проблемам з життя нашої планети.
Діти дізнались про ті дієві кроки, котрі кожен з них може робити самостійно кожного дня в домашніх умовах для вирішення екологічних питань. Всі були у захваті від виготовлення екологічної  аплікації, міні-плакатів із закликами до людей щодо збереження природи,  як нашого джерела життя.

Крім інформаційних блоків діти виконували багато різноманітних вправ, переглядали відеоролики, грали у цікаву та веселу гру «Лісові комерсанти».

«Ці вихідні були проведені дійсно з користю! Дізналась дуже багато цікавої, а особливо – корисної інформації, котра була новою для мене. Окрім того, подавалось це все не у тій формі, яку звикли сприймати у школі. Найбільше запам’ятались ігри. Саме завдяки їм пам’ятаю усю інформацію, що нам презентували» – ділиться враженнями Альона, одна з учасниць тренінгу.

Прес-центр

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share