Профорієнтаційні змагання серед випускників Уланівської ЗОШ

screenshot_30

19 листопада ВОПО «Джерело надії» у співпраці з Хмільницьким міськрайонним центом зайнятості провела профорієнтаційний захід   для випускників Уланівської ЗОШ.. Захід проходив у вигляді змагання, під час якого 2 команди «Колгоспники» і «Торгаші» занурились в світ професій і продемонстрували свої кмітливість, метикуватість, творчість та знання.

До змагання команди підготувались досить серйозно: потурбувались про костюми, зробили оригінальні відеопредставлення, а також вигадали пісні, в яких «піарили» назви команд і відповідні професії. Дуже активними були і вболівальники, які підтримували свої команди гучними оплесками і яскравими плакатами.

Під час самого заходу учасники команд взяли участь в конкурсах: «відгадай професію», «краплини мудрості», «професійні тести»та інших.

Жодне змагання не може обійтись без журі, тому цю почесну роль взяли на себе: директор Хмільницького міськрайонного центру зайнятості Каленіченко Сергій Віталійович, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Хмільникського міськрайонного центру зайнятості Литвинюк Оксана Петрівна, фахівець з соціальної роботи районної служби для молоді Городинська Марина Ростиславівна.

Логічним завершенням заходу була перемога однієї з команд – команди «Торгаші», але не зважаючи на це, обидві команди отримали подарунки та нестримні оплески вболівальників, а ми – задоволення від гарно проведеного заходу.

 

Прес – центр

«ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share