Яка вона – справжня жінка?

screenshot_28

2 листопада 2013 року відбувся другий тренінг для жінок в рамках Програми особистісного  розвитку «Шляхом гармонії до успіху», що проходить за сприяння Міжнародої організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Тренінг «Чоловік та жінка. Секрети гармонійних стосунків» був спрямований на пізнання і усвідомлення природи жінки та чоловіка, їх соціальних  ролей та призначення для того, щоб будувати гармонійні стосунки між ними, створювати гармонійні, щасливі сім’ї, підвищити рівень взаєморозуміння та поваги в родинах.
Питання, що розглядались у тренінгу, не залишили байдужими нікого. Було багато роздумів, дискусій, емоцій, учасниці ділились своїм реальним життєвим досвідом. І все це допомагало краще засвоїти матеріал.

Під час виконання різних вправ та технік учасниці дізнавались які саме якості та навички роблять жінку справжньою та щасливою. Тому що тільки справжня жінка здатна дарувати енергію любові всім навколо і робити це з радістю та безкорисливо.

Зустріч закінчилась на позитивному побажанні всім учасницям: «Бути Музами для своїх чоловіків!».

 

Прес-центр

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share