Почни з себе…

screenshot_27

19 жовтня 2013 року група активних жінок розпочала навчання в рамках програми особистісного розвитку «Шляхом гармонії до успіху»,  що проходить за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Назва тренінгу «Позитивне мислення –  запорука здорового та щасливого життя» говорить сама за себе. Позитивне мислення – це могутня сила, яка відіграє важливу роль у формуванні життя. Кожен день ми сердимося, дратуємося, ображаємося. Адже наші думки не існують окремо від нас. Для того щоб сила думки «працювала на нас», потрібно розвивати позитивне ставлення до життя.

Крім інформаційних блоків учасниці  виконували багато різних психологічних вправ та технік, під час  яких мали змогу відчути на собі силу думки, зрозуміти наскільки важливо жити кожен день без гніву, роздратування та образ, своєчасно  виявляти  причини цих станів, щоб звільнюватись від них,  вчились бачити все те прекрасне, що оточує кожну людину в її житті.

Присутні також знайомились з методиками, що допомагають звільнитись від образ, пробачати себе та інших, приймати життя з вдячністю.

По    закінченню тренінгу  під час обміну враженнями найчастіше звучали слова про те, що всі зміни  в житті  дійсно починаються із власних змін, що досить жити з претензіями до світу, досить звинувачувати в негараздах когось, краще стати господарем свого життя, не намагатися змінювати інших, а починати  із себе.

Жити набагато приємніше, коли відчуваєш себе щасливим і позитивним. Посміхайтеся!

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share